mTRANSLATOR ver. 0.9.4b
Translator umożliwia tłumaczenie dowolnego tekstu w różnych kombinacjach językowych. Tłumaczenie polega na wpisaniu lub skopiowaniu tekstu w okno mTranslatora oraz wskazaniu tekstu źródłowego i oczekiwanego języka przekładu.

Aby skopiować tekst z dowolnej aplikacji, zaznacz tekst i prawym przyciskiem wybierz polecenie "Kopiuj", a następnie wskaż kursorem pole tekstowe mTranslatora i w podobny sposób wybierz polecenie "Wklej". Zamiast wybierania poleceń z menu kontekstowego, możesz wykorzystać skróty klawiszowe "Ctrl-C" i "Ctrl-V".

Translator oferuje dwa warianty tłumaczenia dostępne w zakładkach "tłumacz elektroniczny" i "tłumacz mLingua". W domyślnie ustawionej zakładce "tłumacz elektroniczny" tekst zostanie przetłumaczony maszynowo w oparciu o wybrany słownik internetowy. Jeśli translatory i słowniki nie spełniają Twoich oczekiwań, wybierz zakładkę tłumacz mLingua. mTranslator obliczy liczbę znaków w tekście i poda najbliższe terminy wykonania profesjonalnego tłumaczenia przez Centrum Tłumaczeń mLingua.pl.

Złożenie zamówienia nie zajmuje więcej niż 5 minut i wymaga przedpłaty za pomocą karty kredytowej lub wybranego systemu bankowości internetowej. Gotowe tłumaczenia oraz faktury VAT umieszczane są w panelu klienta. Każde zamówienie premiowane jest punktami lojalnościowymi, które są podstawą do naliczania korzystnych rabatów dla Stałych Klientów.

Tłumaczenia

Tłumaczenia wykonywane przez zawodowych tłumaczy mLingua w ponad 400 językach świata. Darmowe tlumaczenia maszynowe tekstów z różnych dziedzin w ciągu kilku sekund po wybraniu języka źródłowego i przekładu.

Różne tryby tlumaczenia do wyboru w zakładkach "tlumacz mLingua" i "tłumacz online". W zakładce "tłumaczenie online" frazy tłumaczone są maszynowo przez darmowe translatory internetowe. Jeżeli translatory i słowniki nie spełniają Twoich oczekiwań możliwe jest zamówienie tłumaczenia w mLingua. mTranslator podaje do wyboru różne terminy wykonania usług tłumaczeniowych. Opcja tłumaczenia przez tłumaczy mLingua jest płatna.