mTRANSLATOR ver. 0.9.4b
Translator umożliwia tłumaczenie dowolnego tekstu w różnych kombinacjach językowych. Tłumaczenie polega na wpisaniu lub skopiowaniu tekstu w okno mTranslatora oraz wskazaniu tekstu źródłowego i oczekiwanego języka przekładu.

Aby skopiować tekst z dowolnej aplikacji, zaznacz tekst i prawym przyciskiem wybierz polecenie "Kopiuj", a następnie wskaż kursorem pole tekstowe mTranslatora i w podobny sposób wybierz polecenie "Wklej". Zamiast wybierania poleceń z menu kontekstowego, możesz wykorzystać skróty klawiszowe "Ctrl-C" i "Ctrl-V".

Translator oferuje dwa warianty t┼éumaczenia dost─Öpne w zak┼éadkach "t┼éumacz elektroniczny" i "t┼éumacz mLingua". W domy┼Ťlnie ustawionej zak┼éadce "t┼éumacz elektroniczny" tekst zostanie przet┼éumaczony maszynowo w oparciu o wybrany s┼éownik internetowy. Je┼Ťli translatory i s┼éowniki nie spe┼éniaj─ů Twoich oczekiwa┼ä, wybierz zak┼éadk─Ö t┼éumacz mLingua. mTranslator obliczy liczb─Ö znak├│w w tek┼Ťcie i poda najbli┼╝sze terminy wykonania profesjonalnego t┼éumaczenia przez Centrum T┼éumacze┼ä mLingua.pl.

Z┼éo┼╝enie zam├│wienia nie zajmuje wi─Öcej ni┼╝ 5 minut i wymaga przedp┼éaty za pomoc─ů karty kredytowej lub wybranego systemu bankowo┼Ťci internetowej. Gotowe t┼éumaczenia oraz faktury VAT umieszczane s─ů w panelu klienta. Ka┼╝de zam├│wienie premiowane jest punktami lojalno┼Ťciowymi, kt├│re s─ů podstaw─ů do naliczania korzystnych rabat├│w dla Sta┼éych Klient├│w.

Tłumaczenie z niemieckiego na polski, z dnia 2017-01-12. Wybrano słownik niemiecko-polski.
Pozostało znaków: 500